Oferta

Projekty indywidualne

Marzysz o oryginalnym domu?

Nie ufasz robionym hurtowo projektom gotowym?

Masz nietypową sytuację na działce?

Chcesz dobry projekt bez zamartwiania się o szczegóły?

Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Przygotujemy kompletny projekt budowlany dostosowany do Twoich potrzeb i pomożemy skompletować wszystkie dokumenty formalne. Nie będziesz musiał się o nic martwić. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które od samego początku pozwalają na pracę w przestrzeni trójwymiarowej. Już na etapie koncepcji budynku pokażemy Ci nie tylko rzuty, elewacje i przekroje, ale także wysokiej jakości przestrzenne wizualizacje, dzięki którym poczujesz klimat przyszłego domu. Na dalszych etapach projektu zaprezentujemy Ci również wnętrza, po których będzie można nawet spacerować.

Jako finał naszej pracy otrzymasz kompletny projekt budowlany w czterech egzemplarzach. Dodatkowo otrzymasz także płytę DVD z projektem oraz wizualizacjami. Gratis otrzymasz od nasz dodatkowy album z uproszczonym projektem uzupełnionym o wizualizacje. Idealna pamiątka, którą można pokazać rodzinie i znajomym.

SM Projekt stawia na nowoczesność. Doskonale rozumiemy, że każdy jest zapracowany i może nie mieć czasu na długie i nużące spotkania z architektem. Jeśli tylko chcesz, naszą pracę zorganizujemy tak, aby kontakt odbywał się mailowo i telefonicznie. Gdy niezbędne będzie osobiste spotkanie, dostosujemy się nawet do późnych godzin wieczornych lub weekendu.

Koszt opracowania kompletnego projektu można sprawdzić w cenniku, jeśli nasza oferta cenowa projektu indywidualnego Ci się nie spodoba sprawdź ofertę projektów gotowych, możesz być miło zaskoczony.

Copyright © 2011 ­ ­ ­ SM Projekt
Prawa autorskie