Oferta

Projekty gotowe

Zakup projektu gotowego jest chyba najbardziej popularnym sposobem uzyskania projektu. Rozwiązanie to wydaje się być najszybsze i najtańsze choć nie pozbawione błędów. Kupując projekt gotowy oceniamy go w zasadzie po okładce czyli mało precyzyjnych i schematycznych rysunkach i mocno "podkoloryzowanych" elewacjach. Nawet cena okazuje się znacznie mnie atrakcyjna jeśli doliczymy koszty adaptacji koniecznej nawet gdy nic w projekcie nie zmieniamy.

Potrzeba jest jednak dźwignią handlu. Z uwagi na wciąż rosnące zapotrzebowania także i my postanowiliśmy zaoferować państwu projekty gotowe. Niestety aby stworzyć bazę przemyślanych i dopracowanych projektów potrzeba czasu. Jak tylko ilość projektów pozwoli na ich opublikowanie czym prędzej je zamieścimy.

Na razie oferujemy Państwu tańszą alternatywę dla projektów indywidualnych czyli projekt indywidualny w postaci projektu gotowego. Za cenę niższą niż projekt indywidualny przygotujemy Państwu projekt który będzie wymagał adaptacji np. przez znajomego architekta który nie ma czasu zająć się zrobieniem całego projektu.

Copyright © 2011 ­ ­ ­ SM Projekt
Prawa autorskie